Boxmaker s.r.o.

Jsme renomovaná firma s dlouhodobými zkušenostmi z obalové branže. Kromě návrhu, výroby a dodávek jednotlivých obalových řešení na bázi lepenky, plastů a fólií je naše hlavní zaměření optimalizace obalového hospodářství jako celku a zajišťování dodávek obalů ve smyslu systémového dodavatele.

závod

Tomuto zaměření odpovídá i technické vybavení firmy.

vyroba

Zaměřujeme se na výrobu obalů z vlnitých lepenek a jako jedni z mála v ČR máme i technologii na zpracování 7 vrstvé vlnité lepenky. Samozřejmě máme i strojní vybavení na zpracování ostatních vlnitých lepenek, kartonplastu, hladké lepenky, folie a pěny. Máme technologie na sešívání obalů z vlnitých lepenek plochým drátem, lepením hotmeltem i disperzním lepidlem, svářečky na folie a dokážeme také svařovat kartonplast ultrazvukem.

 

V oblasti služeb optimalizací obalů a jejich vývoje máme k dispozici vlastní vývojové pracoviště s moderním CAD a velkoformátovým vzorkovacím plotrem. Tým vývojářů je tak schopen navrhované obaly předvést kromě datové podoby také v prototypech originální velikosti a většinou i z konkrétních typů a kvalit vlnité lepenky.

 

 

Posledním významným článkem je kvalitní logistické zázemí. Máme vlastní skladové prostory s možností skladování v regálových systémech nebo na volno. Jelikož máme implementován informační systém SAP, tak i skladová evidence je velmi přehledná, díky tomu má každá paleta své označení s čárovým kódem, má svou šarži, víme tedy, kde se zboží ve skladu nachází a lze vydávat zboží dle FIFO. Jsme shopni dodávat vlastní dopravou, nebo nasmlouvanými spolehlivými partnery.


Tipy


Novinky

5.11.2016 - Obal roku 2016

Získali jsme prestižní ocenění obal roku 2016                                           

více

1.10.2016 - Přestěhovali jsme se

 

Přestěhování výrobních a skladových prostor

více

archívKontakt

Sídlo společnosti:
Boxmaker s.r.o.
U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Výrobní závod:
Boxmaker s.r.o.
Býkev 83
276 01 Mělník

Sklad:
Boxmaker s.r.o.
Boleslavská 728
507 43 Sobotka


tel.: 315 628 628
e-mail: info@boxmaker.cz

kompletní kontakty