14.10.2009  |  Novinky

Výhradní dodavatel obalů pro ArvinMeritor

V průběhu léta jsme se zúčastnili výběrového řízení na dodavatel obalů a obalových materiálů pro ArvinMeritor v Liberci, které jsme díky nabízeným službám a dobrým cenám vyhráli.

Dodávky jsou realizovány kanbanovým způsobem, kdy jsou na základě zjištění našeho pracovníka v ArvinMeritoru prováděny návozy potřebných obalů a obalových materiálů dle potřebného množství a frekvenci. Dodávky obsahují pomocné obalové materiály jako bublinková fólie, stretchfólie, proklady z vlnité nebo strojní lepenky, ale také nejrůznější mřížky, tvarové výseky a standardní obaly. Část obalů je dodávána ve složeném stavu, jedná se zejména o paletové boxy na balení roletek nebo střešních oken, jejichž součástí je dřevěná paleta, samotný paletový box, vnitřní fixace a také pytel a absorbéry vlhkosti. Tyto obaly jsou používány na zámořský export. Průběžně, tak jak je obměňován výrobní sortiment je prováděn i vývoj nových obalů. Tato činnost zahrnuje samotný vývoj obalu nebo obalového řešení, zhotovení a vyzkoušení jeho prototypu, výrobu testovací série a následné zahájení sériových dodávek.

Kromě dodávek veškerého obalového sortimentu zajišťujeme ve firmě ArvinMeritor i výdej osobních ochranných pomůcek a prostředků, kancelářské potřeby a prostředky na úklid. Výdejna tak v naší režii zajišťuje vybavení pracovníků osobními ochrannými prostředky dle příslušných legislativních norem a předpisů.

 


Tipy


Novinky

5.11.2016 - Obal roku 2016

Získali jsme prestižní ocenění obal roku 2016                                           

více

1.10.2016 - Přestěhovali jsme se

 

Přestěhování výrobních a skladových prostor

více

archív
Kontakt

Sídlo společnosti:
Boxmaker s.r.o.
U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Výrobní závod:
Boxmaker s.r.o.
Býkev 83
276 01 Mělník

Sklad:
Boxmaker s.r.o.
Boleslavská 728
507 43 Sobotka


tel.: 315 628 628
e-mail: info@boxmaker.cz

kompletní kontakty