13.10.2014  |  Novinky

BOXMAKER - nechceme být největší, ale nejlepší

Společnost Boxmaker s.r.o. patří již osm let k flexibilním, dravým, a hlavně zdravým společnostem, které působí na trhu s obalovými prostředky. Zabývá se vývojem a výrobou obalových materiálů na bázi vlnité lepenky, dřeva, fólií, antikorozních fólií a technických pěn. Nedílnou součástí těchto činností je optimalizace obalů, obalové audity, systémové dodávky a návrhy na snižování nákladů.

Boxmaker logo

Disponujeme vlastním vývojovým pracovištěm s moderním CAD a velkoformátovým vzorkovacím plotrem. Tým vývojářů je tak schopen navrhované obaly prezentovat kromě datové podoby také v prototypech ve skutečné velikosti a většinou i z konkrétních typů a kvalit vlnité lepenky. Pomocí tohoto vybavení jsme schopni s přijatelnými náklady zajistit dostatečné množství vzorků pro transportní i zátěžové testy, případně realizovat výrobu nultých sérií. Chytrá a kreativní řešení našich vývojářů byla v tomto roce oceněna cenou Obal roku za opakovaně použitelné balení automobilových prahů, udílené Obalovým institutem SYBA.

Díky investicím do strojového vybavení jsme již několik let plně soběstační v uspokojování všech požadavků našich zákazníků. Jsme tedy hlavně výrobní společnost a jako jedni z mála jsme schopni zpracovávat všechny typy vlnitých lepenek. V minulém roce jsme investovali dovybavení pro zpracování těžkých sedmivrstvých lepenek.

Hlavní letošní investicí byl nákup a implementace informačního systému SAP B1 s obalovou nadstavbou Package21. Umožňuje nám komplexní digitalizovanou administraci, správu a řízení procesů v celé společnosti. Tím jsme získali profesionální a sofistikovaný nástroj potřebný k naší budoucí expanzi. SAP B1 byl vybrán vzhledem k jeho širokým možnostem a využití u našich zákazníků. Umožňuje nám spolupracovat s nimi ještě těsněji. Díky tomu jsme připraveni uspokojovat i nejnáročnější zákazníky, jako je například Škoda Auto, a. s., kam dodáváme obalové materiály již mnoho let.

Naši společnost netvoří jen stroje a informační systémy, ale také motivovaní a obětaví zaměstnanci. V managementu společnosti došlo ke dvěma zásadním změnám. Vedení závodu převzal Ondřej Matula, který má zkušenosti v podobné pozici ve společnosti Thimm Schertler, a vedení obchodního týmu se ujal ing. Ivan Skopal, jenž vedl prodej u společností Thimm Obaly a STI.

Boxmaker management 2014

Společnost Boxmaker je svým zákazníkům k dispozici 24 hodin denně. Naše rychlost a flexibilita jsou oceňovány hlavně v okamžicích, kdy se výroba u našeho zákazníka potýká s neočekávaným problémem. Jsme v tomto okamžiku těmi, kteří mohou okamžitě vymyslet, vyrobit a dodat potřebné obalové řešení, a tím našemu zákazníkovi pomoci v nepříjemné situaci. Tyto situace jsou známé především z oblasti automotive, která tvoří hlavní část naší produkce. Tomu odpovídá strategické umístění našeho výrobního závodu, který se nachází v Sobotce, na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Jičínem. Neznamená to však, že se zabýváme pouze oblastí automotive, našimi zákazníky jsou firmy napříč všemi odvětvími. Přestože se v naší branži řadíme spíše mezi středně velké výrobce, stavíme svoji práci na stejné profesionalitě a odpovědnosti jako ti největší. Jedním z nejdůležitějších úkolů pro budoucnost je i nadále nacházet takové zákazníky, kteří zájem firmy nadřazují osobním zájmům a kde oboustranná profesionální spolupráce může být příjemná. Pevně věříme, že s lidmi, které ve společnosti máme, obstojíme v náročném konkurenčním prostředí a že se v budoucnu naše mnohdy až naivní vidění světa a slušný přístup stanou konkurenční výhodou.

Ing. Martin Lovčuk, jednatel společnosti


Tipy


Novinky

7.10.2020 - WorldStar Packaging 2019

Na základě úspěchu našeho reverzního obalu v souteži Obal roku 2018 jsme tento exponát přihlásili do celosvětové soutěže WorldStar Packaging 2019.

více

7.10.2020 - Obal roku 2018

Jako skoro každoročně i v tomto roce jsme se zůčastnili národní obalové soutěže Obal roku, tentokrát s obalem pro e-commerce.

více

5.11.2016 - Obal roku 2016

Ocenění v národní soutěži Obal roku a cena předsedkyně komise.

více

archív
Kontakt

Kontakt

Sídlo společnosti:
Boxmaker s.r.o.
U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Výrobní závod:
Boxmaker s.r.o.
Býkev 83
276 01 Mělník

Sklad:
Boxmaker s.r.o.
Boleslavská 728
507 43 Sobotka

tel.: 315 628 628
e-mail: info@boxmaker.cz

kompletní kontakty