Služby

Kromě standardních dodávek obalů a obalového materiálu zajišťujeme v rámci služeb systémového dodavatele činnosti, které předcházejí samotné výrobě obalů nebo s nimi přímo či nepřímo souvisí.

Optimalizace balení a obalů, činnost při které se zaznamená a přezkoumá aktuální stav balení a obalů, navrhnou změny v obalových konceptech, konkrétních obalů a pomocných obalových materiálů. Všechny tyto činnosti jsou prováděny s cílem dosažení maximálních úspor v celkových nákladech na balení a obaly. V závislosti na rozsahu možných změn lze dosáhnou i více než 5% úspor, výjimkou nejsou i dvouciferné % úspory.


Vývoj balení a obalů, při zavádění nových obalů nebo balení nových produktů. Při vývoji samotného obalu zohledňujeme také nákladové položky, které obal přímo nebo nepřímo generuje. Pro vývoj obalů máme k dispozici nejmodernější CAD systém, vzorkovací vyřezávací plotr, čímž jsme schopni navrhované obaly představit ve formě prototypů v originální velikosti a materiálu.Logistika na míru, ve smyslu systémového dodavatele. V praxi to znamená, že pro naše zákazníky zajišťuje kompletní dodávky obalového materiálu s tím, že břemeno skladových zásob je přesunuto na nás. Zboží zavážíme dle individuálních požadavků zákazníka i několik krát denně dle konkrétních odvolávek, do značné míry se zde využívá systém kanban. K dispozici máme dostatečné sklady s regály, vlastní dopravu pro menší zásilky, u větších projektů spolupracujeme se spolehlivými smluvními partnery.


Tipy


Novinky

7.10.2020 - WorldStar Packaging 2019

Na základě úspěchu našeho reverzního obalu v souteži Obal roku 2018 jsme tento exponát přihlásili do celosvětové soutěže WorldStar Packaging 2019.

více

7.10.2020 - Obal roku 2018

Jako skoro každoročně i v tomto roce jsme se zůčastnili národní obalové soutěže Obal roku, tentokrát s obalem pro e-commerce.

více

5.11.2016 - Obal roku 2016

Ocenění v národní soutěži Obal roku a cena předsedkyně komise.

více

archív
Kontakt

Kontakt

Sídlo společnosti:
Boxmaker s.r.o.
U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Výrobní závod:
Boxmaker s.r.o.
Býkev 83
276 01 Mělník

Sklad:
Boxmaker s.r.o.
Boleslavská 728
507 43 Sobotka

tel.: 315 628 628
e-mail: info@boxmaker.cz

kompletní kontakty