Boxmaker s.r.o.

Jsme renomovaná firma s dlouhodobými zkušenostmi z obalové branže. Kromě návrhu, výroby a dodávek jednotlivých obalových řešení na bázi lepenky, plastů a fólií je naše hlavní zaměření optimalizace obalového hospodářství jako celku a zajišťování dodávek obalů ve smyslu systémového dodavatele.

závod

Tomuto zaměření odpovídá i technické vybavení firmy.

vyroba

Zaměřujeme se na výrobu obalů z vlnitých lepenek a jako jedni z mála v ČR máme i technologii na zpracování 7 vrstvé vlnité lepenky. Samozřejmě máme i strojní vybavení na zpracování ostatních vlnitých lepenek, kartonplastu, hladké lepenky, folie a pěny. Máme technologie na sešívání obalů z vlnitých lepenek plochým drátem, lepením hotmeltem i disperzním lepidlem, svářečky na folie a dokážeme také svařovat kartonplast ultrazvukem.

 

V oblasti služeb optimalizací obalů a jejich vývoje máme k dispozici vlastní vývojové pracoviště s moderním CAD a velkoformátovým vzorkovacím plotrem. Tým vývojářů je tak schopen navrhované obaly předvést kromě datové podoby také v prototypech originální velikosti a většinou i z konkrétních typů a kvalit vlnité lepenky.

 

 

Posledním významným článkem je kvalitní logistické zázemí. Máme vlastní skladové prostory s možností skladování v regálových systémech nebo na volno. Jelikož máme implementován informační systém SAP, tak i skladová evidence je velmi přehledná, díky tomu má každá paleta své označení s čárovým kódem, má svou šarži, víme tedy, kde se zboží ve skladu nachází a lze vydávat zboží dle FIFO. Jsme shopni dodávat vlastní dopravou, nebo nasmlouvanými spolehlivými partnery.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost BOXMAKER s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která podniká voblasti obalových materiálů.

Pro zavedení výroby unikátního inovovaného zasilatelského obalu bude nezbytně nutné zásadně inovovat výrobní proces společnosti pomocí pořízení moderních technologických zařízení. Nákupem technologií dojde ke zrychlení a zefektivnění výrobního cyklu.

Projekt „Inovace produktu a výrobního procesu ve společnosti BOXMAKER s.r.o." je spolufinancován Evropskou unií.


Tipy


Novinky

7.10.2020 - WorldStar Packaging 2019

Na základě úspěchu našeho reverzního obalu v souteži Obal roku 2018 jsme tento exponát přihlásili do celosvětové soutěže WorldStar Packaging 2019.

více

7.10.2020 - Obal roku 2018

Jako skoro každoročně i v tomto roce jsme se zůčastnili národní obalové soutěže Obal roku, tentokrát s obalem pro e-commerce.

více

5.11.2016 - Obal roku 2016

Ocenění v národní soutěži Obal roku a cena předsedkyně komise.

více

archív
Kontakt

Kontakt

Sídlo společnosti:
Boxmaker s.r.o.
U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Výrobní závod:
Boxmaker s.r.o.
Býkev 83
276 01 Mělník

Sklad:
Boxmaker s.r.o.
Boleslavská 728
507 43 Sobotka

tel.: 315 628 628
e-mail: info@boxmaker.cz

kompletní kontakty